Меню Закрити

Цікаві та корисні онлайн курси для навчання


“Кожен учень у кожній школі повинен мати можливість вивчати комп’ютерну науку. Ми вважаємо, що інформатика та комп’ютерне програмування повинні бути частиною основного навчального плану в галузі освіти, поряд з іншими курсами в галузі науки, технології, техніки та математики (STEM), таких як біологія, фізика, хімія та алгебра.”

code.org


Blockly Games являє собою серію навчальних ігор, які навчають програмування. Він призначений для дітей, які не мали попереднього досвіду комп’ютерного програмування. До кінця цих ігор, гравці готові використовувати звичайні текстові мови.

Blockly Games


CodeCombat – це платформа для учнів, створена, щоб опановувати комп’ютерні науки під час захоплюючої гри.

CodeCombat


Курс складається з коротких яскравих відео, інтерактивних завдань та цікавих проектів. Щоб пояснити матеріал максимально просто та зрозуміло, викладач курсу залучила до його створення учнів старших класів, які, як ніхто інший, знають як це – розбиратися з програмуванням вперше.

Алгоритми і проекти Scratch


Якщо ви давно мріяли навчитися програмувати – цей курс створений саме для вас! Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі і відтепер він буде доступний українською мовою. Про його легендарний статус свідчить те, що в 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання курсу CS50 в своєму навчальному процесі! Станом на 2015 рік офлайн версія CS50 також є найпопулярнішим курсом за вибором в Гарвардському університеті.

Курс розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, хто вже має невеликий стартовий досвід в програмуванні.

CS50


«Prometheus» – громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК). У співпраці з викладачами кращих ВНЗ України ми створюємо та розміщуємо МВОК на власній онлайн-платформі та надаємо безкоштовну можливість університетам, організаціям та провідним компаніям публікувати та розповсюджувати курси на цій платформі. Ми відкриваємо безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим в Україні.

«Prometheus»


Інтернет-портал організаційно-методичного забезпечення дистанційних олімпіад з програмування для обдарованої молоді навчальних закладів України.

На цьому сайті Ви зможете тренуватися розв’язувати задачі з програмування, брати участь в змаганнях із спортивного програмування.

e-olymp